Youngpwr

Afgelopen: Workshop booktok maken

 1 minuten lezen

#Unboxed | workshop Booktok met @mirelleisreading

Op vrijdagavond 22 september wordt in de bibloitheek van Noordwijk de nieuwe collectie van Engelstalige young adults onthuld in de Bibliotheek in Noordwijk. Je kunt deze avond ook (bijna) gratis een workshop Booktok volgen. (Prijs €2,50)

TikTok is dé online plek voor boekeninspiratie. Booktokkers maken fimpjes van hun favoriete boeken, maken tiplijstjes en delen de mooiste quotes. Mirelle is actief op TikTok als @mirelleisreading en ze deelt graag haar tips en trics tijdens deze workshop zodat jij zelf ook booktok-filmpjes kan leren maken.

Schrijf je hier in voor deze workshop, dan ontvang je ook nog een leuke goodiebag met bookish en manga-gerelateerde items.

Vanaf 20.45 uur is de grote opening en kun je direct als eerste de boeken lenen.

Suzan SchoutenFounder @ Youngpwr

Gerelateerde artikelen

Afgelopen: Workshop manga tekenen
Schrijf je in voor deze workshop op 22 september en ontvang een gratis goodiebag.
Suzan Schouten
Gratis Fitwalk voor jongeren
Doe mee met de gratis fitwalk vanaf vrijdag 15 september. Zes weken lang samen met jongeren tot 18 jaar.
Suzan Schouten
Afgelopen. Gratis workshops voor een positieve mindset
Op 16 en 17 september 2023 zijn er heel veel gratis workshops in Noordwijk.
Suzan Schouten